اغفال دختران با نقشه های شوم در فاضای مجازی و کانال های تلگرام و اینستا گرام

امروزه و از طریق فضای جازی، شاهد انواع کلاهبرداری و اغفال دختران و زنان جوان هستیم. مردان کلاه بردار و شیادی که خود را جوان خوش قیافه و زیبایی معرفی کرده و با چرب زبانی، دل دختران را می ربایند براستی تا چه اندازه باید یک فرد ساده لوح باشد تا گوگل چنین وسوسه های پوچ بی ارزش را بخورد؟

اغفال دختران در کانال ها

سید موسی حسینی اظهار داشت: چندی پیش مردی میان‌سال با حالتی پریشان به همراه دختر 17 ساله خود وارد پلیس فتا شده و عنوان می‌کند چند روزی بود که متوجه شدم دخترم آن آرامش همیشگی را ندارد به‌طوری‌که اغلب مواقع اضطراب و نگرانی از چهره او به‌طور کامل نمایان شده و به‌طرز عجیبی سرگرم گوشی تلفن همراه خود بود.
 
وی ادامه داد: این مرد پس از جویا شدن قضیه از دخترش، به پدر می‌گوید مدتی پیش از طریق یکی از دوستانم با یکی از گروه‌های فضای مجازی آشنا شده و در آن عضو شدم، سپس با مدیر گروه که خود را پسری جوان و زیبا معرفی کرد آشنا شدم، در ادامه با چرب‌زبانی و دادن وعده ازدواج عکس‌های شخصیم را برای وی ارسال کرده که پس‌ از آن، پیام‌های تهدیدآمیز و خواسته‌های نامربوط شروع شد.

 دختران جوان مراقب باشند

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: این دختر پس از پرس‌وجو از اعضای دیگر گروه متوجه شده نه‌تنها خودش، بلکه کاربران دیگری نیز در این گروه اغفال شده‌اند.
 
حسینی ادامه داد: با مطرح‌شدن این موضوع تیمی از اداره مبارزه با جرائم سایبری تشکیل‌ شده و مأموران با اقداماتی فنی و تخصصی، موفق به شناسایی متهم شدند.
 
وی افزود: متهم که مردی 38 ساله ساکن شیراز است، در ابتدا منکر انجام هرگونه عمل مجرمانه‌ای می‌شود اما در ادامه با دیدن مستندات و ادله دیجیتال به بزه انتسابی خود اعتراف کرده و مشخص می‌شود وی به دلیل مشکلات روحی و روانی، اقدام به چنین عمل مجرمانه‌ای کرده است.
 
رئیس پلیس فتا استان فارس از والدین درخواست کرد که با پیشرفت‌های فناوری و ظهور اپلیکیشن‌های مختلف ارتباطاتی، اطلاعات و آگاهی خود را در این زمینه بالا برده و با ایجاد ارتباط مثبت و مفید با فرزندان خود آن‌ها را در این فضا تنها نگذارند.
 
حسینی در این‌باره متذکر شد: گاهی مشاهده می‌شود بعضی افراد با روبه‌رو شدن به چنین مواردی به علت حفظ آبرو از شکایت کردن امتناع می‌ورزند.
 

متاسفانه وجود جهل و نادانی، در بین برخی از اقشار، باعث گیر افتادن آنها در چنگ چنین افرادی می شود دختری که کمی قدرت استدلال و منطق داشته باشد، به هیچ قیمتی حاضر نمی شود با چنین افرادی رابطه دوستی ایجاد کرده و یا عکس های شخصی خود را برای وی ارسال کند. براستی چرا گوش برخی از افراد همیشه بسته است و به ایت هشدارها هیچ توجهی نمی کنند؟

برای دانلود نرم افزار رایگان افزایش ممبر کلیک کنید

جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی