ملی پوش

دختر جوانی با مراجعه به دادسرای عمومی و شکایت از یکی از ملی پوشان در اغفال و غارت اموال وی، از این ملی پوش شکایت کرد.

اغفال دختر توسط ملی پوش

یک ملی‌پوش با ترفندهای مختلف مال و اموال یک دختر را صاحب شده و مال باخته از وی به جرم سوء‌استفاده از شهرت و دسیسه چینی برای تصاحب اموال وی به مراجع قانونی شکایت کرده است.

در آستانه دیدار دوستانه تیم‌ملی ایران در برابر ژاپن از زبان یک مقام آگاه شنیدیم یکی از بازیکنان ملی‌پوش پرونده مفتوحی در دادگاه دارد که در آن زمان تنها چند روز از باز شدن این پرونده سپری شده بود و مسئولان امر تازه پیرامون جرم اتفاق افتاده در حال تحقیق بودند ما هم به خاطر حفظ آبروی فوتبالیست ها و دامن نزدن به این مسائل از چاپ این خبر فوق‌العاده مهم خودداری کردیم.

روزها سپری شد و ما هم این خبر را به طور کل فراموش کرده بودیم تا این که قضیه سوشا مکانی ما را به یاد اظهارات آن مقام آگاه انداخت. حاصل پیگیری موضوع ما به اینجا رسید که اولا این پرونده شکایت هیچ ارتباطی با دستگیری سوشا ندارد ثانیا در مراحل بعدی رسیدگی به این پرونده برای مقام قضایی محرز شده که جرم اتفاق افتاده و متاسفانه یک ملی‌پوش با ترفندهای مختلف مال و اموال یک دختر را صاحب شده و مال باخته پس از اطلاع پیدا کردن در مورد قصد و نیت این بازیکن از وی به جرم سوء‌استفاده از شهرت و دسیسه چینی برای تصاحب اموال وی به مراجع قانونی شکایت کرده که پاره‌ای ملاحظات و رعایت بعضی مسائل برای مخفی ماندن نام این فرد در مراحل بازپرسی و تحقیقات پرونده باعث شده این پروسه قدری زمان بر شود.

آیا به زودی بازپرس پرونده برای فرد مورد نظر یک قرار بازداشت صادر می‌کند؟ این بازیکن هم به جرم سوء‌استفاده و دسیسه‌چینی برای تصاحب اموال غیر راهی اوین خواهد شد؟

کلاهبرداری ملی پوش فوتبال

جدا از اینکه آیا بازیکن ملی‌پوش مورد بحث در نهایت می‌تواند از خودش رفع اتهام کند یا باید به جزای کارش برسد، چیزی که نگران‌کننده است روند رو به رشد پرونده‌های اینچنینی در دستگاه قضایی کشور است. پدیده شومی که اگر بیش از این تسری پیدا کند آن وقت در جامعه ایجاد انزجار می‌کند و کسانی که پیش از این با شور و حرارت خاصی نتایج بازی‌های فوتبال را تعقیب می‌کردند به مرحله‌ای برسند که حتی رغبت دیدن یک دقیقه فوتبال را هم نداشته باشند و به مجرد شنیدن نام این ورزش بدنام شده زیر لب...

پس آقایان فوتبالیست مشهور برای خودتان هم که شده سعی کنید احترام‌ها پابرجا باشد و کار به جایی نرسد که خیلی‌ها از کرده خود پشیمان شوند و همین احترام نیم‌بندی هم که به فوتبالیست‌ها می‌گذارند را پشت در جا بگذارند و در مواجهه با یک ورزشکار از همان اول سپر دفاعی پیش روی خودشان نگه دارند، نکند فریب...؟!
پس روحیه پهلوانی و جوان مردی کجا رفته؟
چرا باید یک ورزشکار ملی، که آبروی یک ملت را به دوش می کشد، بخاطر کمی پول با احساسات یک دختر جوان بازی کند و علاوه بر ارتکاب کلاه برداری مالی، کلاه برداری عاطفی نیز مرتکب شود
اسم شما هم شد ورزشکار ملی؟
شرم آور است
آیا نه اینکه بیشترین پول و درامدهای ورزشی، در جیب شما فوتبالیست هاست؟

جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی