سلناگمز اینستاگرام


برخی از بازیگران و افراد مشهور در صفحات اینستاگرام خود میلیونها فالوور دارند که این مسئله در نوع خود کم سابقه می باشد در این رابطه و در این مطلب به بازیگران و خواننده های مشهوری می پردازیم که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام به خود

سلناگمز

اینستاگرام بازیگران و چهره های مشهور

بی شک سلطان موسیقی پاپ آمریکا و دارای بیشترین تعداد فالوور در اینستاگرام، سلناگمز می باشد سلناگمز در بین تمام افراد مشهور، بازیگران و خوانندگان از بیشترین تعداد فالوو در اینستاگرام برخوردار است البته علاوه بر زیبایی صدای سلناگمز، زیبایی چهره او نیز در جذب این تعداد بسیار زیاد از هوادار نقش تعیین کننده ای ایفا کرده است.

سلنا گومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در شبکه اجتماعی اینستاگرام از آن خود کرده است. سلنا گومز در ماه مارس با رقم چشمگیر 89.2 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان فالو شده ترین شخص اینستاگرام شناخته شد.

 

 او در مصاحبه جدیدی اظهار داشت:”هدف من برای فالو شده ترین شخص نبود. اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب من است ولی نمی دانم راز این موضوع چیست.”
چه کسی بیشترین فالو را در اینستاگرام دارد؟

مصاحبه جدید سلینا گومز درباره پر فالوشده ترین شخص اینستاگرام

 

سلینا که هفته بعد 24 ساله خواهد شد و هیچ گونه مشاور شبکه اجتماعی در استخدام خود ندارد، گفت: “در یک لحظه اگر اتفاق جالبی وجود داشته باشد ، با خودم می گویم این برای قرار دادن در اینستاگرام خوب است، باید آن را پست کنم. اگرچه شاید این روش کسل کننده به نظر برسد ولی این روش اصل کار من است.”

 

در 25ام ژوئن، حدود 4.1 میلیون کاربر، عکسی از سلینا که در حال نوشیدن نوشابه بود را لایک کردند، که این عکس تبدیل پر لایک ترین عکس اینستاگرام شده است.
چه کسی بیشترین فالو را در اینستاگرام دارد؟پر لایک ترین عکس در اینستاگرام

 

سلینا گومز در ادامه توضیحات خود گفت:”من سعی می کنم تعادل خوبی بین وقتی که 100 درصد خودم هستم و زمانی که نور خوبی برای سلفی وجود دارد، برقرار کنم.”

چه کسی بیشترین فالو را در اینستاگرام دارد؟

سلینا گومز دارای بیشترین فالوئر در شبکه اجتماعی اینستاگرام است