بازداشت پهلوان


روز گذشته خبری منتشر شد که حاکی از بازداشت مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز مشهد بود خبر دستگیری و بازداشت پهلوان با حواشی بسیار زیادی در شبکه های مجازی مواجه شد و افراد زیادی که در این شرکت سرمایه گذاری کرده بودند بیش از پیش دچار ناراحتی و نگرانی شدند.

بازداشت پهلوان مدیر عامل پدیده شاندیز

خبر دستگیری و بازداشت پهلوان، مدیر عامل شرکت بزرگ پدیده شاندیز، باعث بروز نگرانیهایی زیادی در بین افرادی شد که مبالغ کوچک و بزرگی را در سالهای گذشته و در پدیده شاندیز مشهد سرمایه گذاری کرده بودند، ایجاد کرد در همین رابطه نماینده مردم مشهد و کلات بیان کرده است که دستگیری پهلوان نمی تواند در روند و ادامه کار شرکت پدیده شاندیز مانعی ایجاد کند.

نماینده مشهد و کلات گفت: بازداشت مدیر عامل سابق پدیده شاندیز هیچگونه تاثیری در روند ادامه کاری این شرکت نخواهد داشت.
بازداشت پهلوان تاثیری در روند کاری "رضا شیران خراسانی" نماینده مردم مشهد و کلات در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به بازداشت محسن پهلوان مدیر عامل سابق شرکت پدیده شاندیز گفت: قانون در مقابل تمام اشخاص به طور یکسان اجرا شده و هیچ استثنایی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بازداشت پهلوان هیچگونه تاثیری در روند ادامه کار شرکت پدیده شاندیز نخواهد داشت، تصریح کرد: شرکت پدیده شاندیز در شرایط کنونی از پهلوان مدیر عامل سابق این شرکت جدا شده است.

شیران خراسانی با اشاره به اینکه شخصیت حقوقی پدیده شاندیز از شخصیت حقیقی پهلوان متمایز است، افزود: 80 درصد سهام شرکت پدیده شاندیز امروز متعلق به سهامداران بوده و الباقی آن هم نزد مسئولان ستاد تدبیر به منظور انجام تضمین‌های لازم قرار دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: حق و حقوق مردم در بحث شرکت پدیده شاندیز کاملا محفوظ بوده و تعداد سهم، قیمت آن و سهامداران این شرکت مشخص است.

نماینده مردم مشهد و کلات بیان داشت: ستاد تدبیر اکنون هیئت مدیره، مدیرعامل، قیمت سهام، تعداد سهام با نام و اموال و دارایی‌های شرکت پدیده شاندیز را کاملا مشخص کرده و دستگیری مدیر عامل سابق آن تأثیری در روند کاری این شرکت و مطالبات مردم نخواهد داشت.

کریمی قدوسی نماینده دیگر مردم مشهد و کلات در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت خبر رو شنیدم اما اطلاع دقیق ندارم که علت چه بوده ؛ اما شنبه جلسه ای داریم و  پیرامون این قضیه صحبت خواهیم کرد.

شایان ذکر است؛ روز گذشته "محسن پهلوان مقدم" مدیرعامل سابق شرکت پدیده شاندیز پس از احضار به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت و روانه زندان شد.