ترسناک ترین سگ


برخی از سگ ها، ظاهری بسیار وحشتناک و ترسناک دارند که برخی از افراد حتی جرئت نگاه کردن به این گونه سگ ها را نیز ندارند یکی از ترسناک ترین سگ های دنیا، که در آمریکا و در ایالت میسوری در منزل یک خانواده علاقه مند به حیوانات زندگی می کند، دارای گوژی بر پشت و ظاهری بسیار ترسناک است.

ترسناک ترین سگ دنیا

سگ ها از جمله حیوانات خانگی محبوب هستند که صاحبان خود را سرگرم میکند. اما گروهی افراد از سگ ها میترسند آیا شما هم از این سگ وحشت دارید؟  در یک نظر سنجی این سگ ترسناکترین سگ دنیا انتخاب شد . به گزارش پارس ناز مردم از این سگ که به عنوان وحشتناک‌ترین سگ دنیا شناخته شده‌است، وحشت دارند.

 ترسناک ترین سگ دنیا

کواسی مودو سگ 10 ساله‌ایست که مشکل مادرزادی ستون فقراتش باعث شده، پشتش غوز دراورده و گوژپشت شود.ماجرا ازین قرار است که این سگ دچار نقص مادرزادی در شکل ستون فقراتش است این حیوان در یک مرکز حمایت از حیوانات رها شده بود. اما وقتی یک دامپزشک او را دید او را به عنوان سگ خانگی‌اش به منزلش برد. 

این سگ بخاطر ظاهر بسیار ترسناکش در منطقه محل سکونتش کاملا شناخته شده است افراد کمی حاظر به نزدیک شدن به این سگ می شوند صاحب این سگ عنوان می کند که متاسفانه نمی توانم سگم را همه جا با خود ببرم چرا که مردم از ان می ترسند.

مردم گاهی این سگ معلول را با تاسمانی یا کفتار اشتباه میگیرند . امادر توصیف این حیوان، از زبان او می‌گویند: شاید ظاهرم ترسناک باشد و باعث شود مردان قوی هیکل هم وقتی با من مواجه می‌شوند از ترس اینکه نکند کفتار یا شیطان تاسمانی باشم از ترسشان روی ماشینشان بپرند، اما وقتی متوجه اشتباهشان شوند این من هستم که برنده‌ام و آن‌ها را ترسانده‌ام.

 

جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی