پرسشنامه کارت توازن

یکی از مباحث مهم در امور مالی، استفاده از پرسشنامه کارت امتیازی متاوزن یا bsc می باشد که سازمانها، شرکتها و بنگاههای تجاری برای سنجش عملکرد خود از آن استفاده می کنند

معمولا منظر مالی با استفاده از اسناد و مدارک موجود در سازمان سنجیده می شود. اما برای سه منظر دیگر معمولا از پرسشنامه استفاده می شود. شاخص ها معمولا با ترکیبی از سوالات در پرسشنامه ها سنجیده می شوند. مدیران ، کارکنان و مشتریان پاسخگویان به پرسشنامه ها هستند که به تفکیک آورده شده اند. می توان برای دیگر سازمان با الهام از این پرسشنامه ، سوالات مخصوص را طراحی نمود. این پرسشنامه حاوی ۴۶ سوال استاندارد می باشد.

در ادامه پرسشنامه ای دقیق و کارامد را به شما معرفی خواهیم کرد.

پشتیبانی

09147457274

05137581011

بهترین  پرسشنامه کارت امتیازی متوازن
قیمت فقط 1500 توماندانلود پرسشنامه کارت توازن

سال ایجاد و تدوین پرسشنامه کارت متوازن

با تدوین پرسشنامه کارت توازن در ابتدای سال 1990 میلادی توسط کپلان و نورتون، شرکت ها و سازمانها، این امکان در اختیار شرکتها و سازمانها قرار گرفت تا با معیاری دقیق و قابل فهم و با دقتی بسیار بیشتر از قبل، میزان عملکرد موسسه خود را سنجیده و عیوب کار خود را درک کنند. کارت امتیازی متوازن یا Balanced Scorecard Measures, BSC با مطالعه کاپلان و نورتون بدر سال 1990 ابداع شد. کارت امتیازی متوازن BSC که امروزه به عنوان یکی از ابزارهای مهم در سنجش میزان عملکرد شرکتها و سازمانها به حساب می آید، نه تنها یک ابزار اندازه گیری عملکرد فراگیر و یکپارچه است بلکه یک سیستم مدیریتی با رویکرد جدید مدیریت استراتژیک می باشدکه در دهه نود معرفی شد. از وقتیکه که BSC معرفی شده است، خیلی از شرکتها آن را بعنوان یک زیر بنا برای سیستم مدیریت استراتژیک شان پذیرفته اند. برای استفاده از رویکرد کارت امتیازی متوازن پرسشنامه های متنوعی براساس چهار بعد اصلی BSC شامل شاخص های عملکرد مالی، شاخص های ارتباط با مشتری، شاخص های فرآیند داخلی کسب وکار و شاخص های رشد ویادگیری طراحی شده است. با دانلود و تهیه پرسشنامه کارت متوازن ارائه شده در این وبسایت، به شما دانشجو و دانش اموخته عزیز هموطن اطمینان می دهیم که یک پرسشنامه ایده آل و بسیار دقیق را در اختیارتان قرار خواهد گرفت. بطوریکه روائی و پایائی آنها قبلا در پروژه های مختلف مورد سنجش قرار گرفته شده است. برای دانلود و خرید اینترنتی پرسشنامه کارت امتیازی متوازن می توانید از لینک زیر استفاده کنید.


محتوای این فایل شاخص های ارزیابی عملکرد بر اساس کارت امتیازی متوازن‌، پرسشنامه ارزیابی عملکرد کارت امتیازی متوازن و  پرسشنامه نیاز سازمان به کارت امتیازی متوازن که این پرسشنامه دارای تفسیر نتایج نیز می باشد.

دانلود و خرید پرسشنامه کارت توازن bsc

برای دانلود پرسشنامه کارت توازن bsc بر روی لینک زیر کلیک کرده و با وارد کردن ایمیل خود، هزینه خرید را با درگاه مستقیم بانکی پرداخت نمایید تا فایل پرسشنامه کارت برای شما ارسال شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

قیمت فایل فقط 1500 تومان


دانلود پرسشنامه کارت امتیازی متوازن


پشتیبانی

09147457274

05137581011