شیک پوشیدن برای خیلی از افراد مسئله ی مهمی هست اما موضوع دیگری که در انتخاب لباس باید مهم باشد راحتی و مناسب بودن لباس هست.برای تابستان باید یک ست لباس راحت و خنک انتخاب کرد و برای زمستان لباسی که به خوبی شما را گرم کند اما پاییز پر از غافلگیری است ممکن است صبح یک روز سرد باشد و ظهر هوا گرم شود و این موضوع انتخاب لباس را دشوار میکند.

ست لباس مردانه برای پاییز و زمستان

طریقه لباس پوشیدن شما می تواند در تاثیر گذاری شما بر اطرافیانتان نقش مهمی ایفا کند برخی از افراد بخاطر برخورداری از کج سلیقگی خدادادی، حتی با صرف مبالغ بسیار زیاد و خرید پوشاک بسیار زیبا، همیشه ظاهری بد و ناپسند دارند چراکه کمترین استعدادی در پیداکردن و انتخاب لباس مناسب خود ندارند در انتخاب و پوشیدن لباس، باید به هارمونی رنگ ها، جنس پارچه و رنگ پوست توجه ویزه ای شود شاید شماهم دیده باشید افرادی را که رنگین کمانی از رنگهارا به تن خود می کنند که کمترین هماهنگی باهم ندارند.
انتخاب لباس مناسب فصل های مختلف بسیار مهم است شما در زمستان و پاییز باید به دنبال لباس هایی باشید که هم به خوبی گرم تان کند و هم زیباتر و جذاب تر از قبل به نظر برسید. در اینجا چند نمونه از تیپ های جذاب مردانه برای فصل پاییز و زمستان را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آن ایده بگیرید.پاییز و زمستان جزو فصل هایی هستند که می توان با پوشیدن لباس های بافت و کت و کاپشن، ظاهری متفاوت و زیبا به خود گرفت در زمستان شما باید به دنبال لباس هایی باشید که هم گرم تان کند و هم زیبا و جذاب به نظر برسید.

نکاتی در مورد ژاکت + ژاکت جین

ژاکت لباسی است که در عین گرم بودن می تواند بسیار زیبا و شیک باشد ژاکت جین برای روزهای سرد پاییز و زمستان ساخته شده است. این مدل نه تنها شما را گرم نگه می دارد، بلکه دوام زیادی نیز در مقایسه با دیگر مدل لباس ها دارند. می توان با اطمینان گفت که ژاکت جین در اکثر کمد لباس آقایان وجود دارد و از آنجا که سبک است، می توان آن را با لباس های دیگر به راحتی ست کرد.


پیشنهاد ما به شما این است که ژاکت جین تان را به همراه یک کت به تن کنید. در این صورت علاوه بر زیبایی، به راحتی می توانید آن را، هنگامی که گرم تان شد، از تن در بیاورید.

 


ژاکت جین نه تنها شما را گرم نگه می دارد، بلکه دوام زیادی نیز در مقایسه با دیگر مدل لباس ها دارند


پوشیدن هودی+ اورکت

دقت کنید خوبی فصل های سرد سال این است که می توان لباس ها را چند لایه روی هم به تن کرد و به ظاهر خود خلاقیت داد. یکی از ساده ترین راهها برای جذاب تر شدن، پوشیدن هودی به همراه اورکت است. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هودی تان را به رنگ های خنثی، مانند کرم، خاکستری یا مشکی، انتخاب کنید. این تیپ اسپورت است و بیشتر به درد مکان های غیر رسمی و دوستانه می خورد.

 


یکی از ساده ترین راهها برای جذاب تر شدن، پوشیدن هودی به همراه اورکت است این دو تکه بایکدیگر بسیار زیبا و جذابتان خواهند کرد.


ست کردن ژیلت زیپ دار+ کت

اگر می خواهید خوشتیب به نظر برسید و اگر به دنبال تیپی اسپورت می گردید اما در عین حال با هودی ها ارتباط برقرار نمی کنید، ما ژیلت های زیپ دار را به شما پیشنهاد می دهیم. این سبک لباس برای افرادی که سبک مینیمالست یا ساده گرایی را می پسندید، مناسب است. خوبی این مدل نسبت به هودی ها این است که اگر گرم تان شد، به راحتی می توانید زیپ لباس تان را باز کنید.

 


خوبی ژیلت زیپ دار این است که اگر گرم تان شد، به راحتی می توانید زیپ لباس تان را باز کنید


پوشیدن بلوزهای یقه اسکی+ کت

افراد قد بلند با گردن های کشیده می توانند از لباس های یقه اسکی بیشتر استفاده کنند چون اینگونه لباس ها به انها بیشتر از سایرین می آیند.اگر به دنبال لباسی سبک، جمع و جور و در عین حال گرم می گردید، ما بلوزهای یقه اسکی به همراه کت را به شما پیشنهاد می دهیم. نکته ای که در اینجا باید بدان اشاره کنیم این است که دکمه پایینی کت تان را باز بگذارید تا لباس زیر آن جلوه بیشتری داشته باشد. در مورد رنگ بلوز یقه دارتان هم باید بگوییم که بهتر است رنگ آن را خنثی انتخاب کنید اما اگر کت و شلواری که به تن دارید خاکستری است، می توانید بلوزهای رنگی، مانند جیگری، را به همراه آن به تن کنید.

 

اگر به دنبال لباسی سبک و گرم هستید، بلوزهای یقه اسکی همراه کت را به شما پیشنهاد می کنیم


ست کردن پیراهن یقه دار+ بلوز+ بارونی

توجه داشته باشید که برای آقایانی که از سادگی گریزانند و به جای آن تنوع را می پسندند، این مدل پیشنهادی می تواند گزینه خوبی باشد، به این دلیل که شما با سه دست لباسی که روی هم می پوشید می توانید هر ظاهری که دوست دارید، از کلاسیک تا اسپورت را برای خود بسازید.

 برای آقایانی که از سادگی گریزانند و به جای آن تنوع را می پسندند، این مدل را پیشنهاد می کنیم.