یکی از قسمت های بسیار مهم گوشی ها و بخصوص گوشی های ایفون، باطری این گوشی ها می باشد برخلاف سایر گوشی ها که با خراب شدن باطری گوشی، براحتی می توان با خرید یک باتری اورجینال و باقیمت های بسیار پایین، باطری گوشی را تعویض کردف گوشی آیفون این امکان را نداشته و باطری آن در دسترس نمی باشد. اخیرا ترفندی کشف شده است که می توان بسادگی عمر باطری گوشی آیفون را تا صد سال اضافه کرد
شما با استفاده از این ترفند می توانید عمر باتری آیفون را خود به صورت جادویی بالا ببرید.
به گزارش دریچه فناوری گروه دقدقه ، اپل هر آیفون جدیدی را که طراحی می‌کند جهت نمایش تمامی قدرت‌های آن سعی می‌کند که تنظیمات مختلف آن را فعال کند.

با یک ترفند جدید عمرباطری آیفون خود را 100 ساله کنید


همانطور که می‌دانید فعال بودن تمامی تنظیمات در مواردی که شما از آنها استفاده ای ندارید می‌تواند فقط استفاده بیهوده از باتری تلفن شما را به همراه داشته باشد.

یکی از این ویژگی‌ها، ابزار ردیاب تناسب اندام یا Fitness Tracking است که ممکن است بر روی تلفن شما به صورت پیشفرض فعال بوده و شما نیز از آن استفاده‌ مکرر نداشته باشید. بنابر این چه بهتر است که آن را غیرفعال کنید تا به عمر باتری دستگاهتان نیز لطفی کرده باشید.


آموزش نحوه غیر فعال کردن ردیاب تناسب اندام یا Fitness Tracking

مرحله اول:
 ابتدا وارد بخش Settings شده و سپس به بخش Privacy بروید.

مرحله دوم:
 در پنجره باز شده به دنبال گزینه Motion & Fitness گشته و وارد آن شوید.
 
مرحله سوم:
 سپس گزینه‌ای به نام Fitness Tracking را مشاهده خواهید کرد. کافیست آن را به حالت غیرفعال درآورید تا باتری تلفن شما در شرایط عدم استفاده از این ابزار بیهوده مصرف نشود.
همین حالا عضو شوید و بهترین ترفندهای زیباتر شدن را بیاموزید

کلیک