مردان آل سعود علاوه بر اینکه اجازه رانندگی به زنها نمی دهند، از حضور آنها در اماکن عمومی را بدون پوشیه و حجاب کامل نیز خودداری می کنند یکی از مردان بسیار متعصب سعودی با پوشاندن همسر خود در رستوران باعث ایجاد تنش و جنجال شد

انتشار تصویر مرد سعودی که اقدام به پوشاندن و پنهان کردن همسرش از دید دیگران در رستوران کرده بود، بحث برانگیز شد. این در حالی بود که این زن از پوشش کامل در چارچوب مذهب برخوردار بود.

مرد سعودی با پوشاندن همسرش در رستوران جنجال آفرید + عکس

به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، این مرد سعودی که سربند خود را بر روی شیشه پارتیشن رستوران انداخته بود تا همسر محجبه اش به هنگام غذا خوردن دیده نشود ، مخالفان و موافقان بسیاری را برانگیخت و منشا بحث های داغی در رسانه های اجتماعی شد.


مطابق معمول، دو گروه عمده در واکنش به این اقدام شکل گرفت. برخی این عمل را ناشی از روح و غیرت مردانه و متناسب با فرهنگ عربستان و شایسته تقدیر دانستند و برخی نیز با توجه به پوشش کامل همسر این مرد، این اقدام را تندروی و زیاده روی ارزابی کرده و این مرد را به نقد کشیدند. از منظر انسانی نیز کار این مرد بسیار ناشایست و باعث تحقیر همسر او می باشد چراکه مگر زن ها تا چه اندازه باید در تنگنا باشند که اینگونه پوشانده و مخفی شوند. غذا خوردن در درون یک چهارچوب و با روسری که بر روی ان کشیده شده است چه لذتی می تواند داشته باشد؟ آیا خوردن این غذا در منزل زیباتر نیست؟
همین حالا عضو شوید و بهترین ترفندهای زیباتر شدن را بیاموزید

کلیک