به نقل از سایت رسمی باشگاه خونه به خونه بابل در طی جلسه ای که مسئولان این باشگاه با علی کریمی داشتند، مقرر شد تا این شخص به سمت مدیر فنی باشگاه خونه به خونه منسوب شود.

در این مراسم که در دریاکنار برگزار شد مدیرفنی جدید خونه به خونه در حضور قاسم حسن زاده امیری مالک باشگاه، علی امیری، مهران نجفی، مرزبان ، مربیان و بازیکنان معرفی شد.در نشست صمیمی تمام عوامل باشگاه و مربیان و بازیکنان نقطه نظرات خود را در خصوص علل ناکامی تیم در طی یک ماه گذشته ابراز داشتند و به تبادل نظر پرداختند و در پایان جلسه هم قسم شدند برای لیگ برتری شدن خونه به خونه دست از تلاش برندارند.


در پایان نیز از سوی باشگاه از حاضرین در این مراسم با صرف شام پذیرائی شد بلکه حضور چهره سرشناس همچون علی کریمی شوک مثبتی به اردوی این تیم پرستاره و گران قیمت بعد از هفته ها ناکامی وارد شود و خونه به خونه بار دیگر چهره مدعی قهرمانی به خود بگیرد.


این برای اولین بار نیست علی کریمی به همکاری با باشگاه خونه به خونه می پردازد اما این بار تقاوت عمده اش با دفعه نخست به حکم رسمی مدیریت فنی تیم برمی گردد آن هم بعد از این که جادوگر سابق پرسپولیس، تیم ملی و فوتبال آسیا دوره های مربیگری را آغاز و مدرک C خود را از فدراسیون فوتبال دریافت کرد.