تقویت و پرپشت شدن مژه به چندین عامل مربوط است که شامل رعایت نکات مهم و عادات صحیحی است که برای رشد و تقویت مژه و ابرو بسیار مهم و موثر هستند که در ادامه می خوانید.

بهترین روش های پرپشت کردن مژه ها

به نقل از مجله فرهنگی خبری نفس های سرکش، شما به راحتی می توانید با مواد طبیعی مژه های بلندتر و پرتر داشته باشید؛ برای این منظور و رسیدن به این هدف فقط کافی است که به مدت 2 تا 3 هفته از یکی از این روش ها استفاده کرده تا در طول، حجم و رنگ مژه هاتون تغییر ایجاد بشود.

 
پرپشت کردن مژه ها با روغن بادام، زیتون و نارگیل

روغن 15 گیاه، روغن بادام ، زیتون و نارگیل را با هم مخلوط کرده و با استفاده از برس ریمل تمیز به مژه ها بمالید. از ریشه شروع کنید، به مدت 5 ثانیه نگه دارید. این کار را 4 تا 5 بار قبل از خواب تکرار کنید.

روغن بادام غنی از ویتامین های A،B و E است و باعث تقویت مژه ها می شود.

روغن نارگیل، باعث رشد بیشتر و تیره شدن مژه ها می شود.

روغن 15 گیاه ، غنی از ویتامین E و اسیداولیک است.


پرپشت کردن مژه ها با کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا

کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا را خوب با هم مخلوط کرده و با کمک گوش پاک کن به مژه ها بمالید. ویتامین E به رشد و پر حجم شدن مژه ها کمک می کند. آلوئه ورا نیز باعث تغذیه مژه ها می شود.
 
پرپشت کردن مژه ها با روغن 15 گیاه

روغن 15 گیاه  رو به آرامی به مدت 2 تا 3 دقیقه به مژه ها بمالید. رطوبت روغن 15 گیاه  باعث می شود پوسته های روی پلک ها کم شود. این روغن باعث بهبود جریان خون و در نتیجه رشد مژه ها می شود استفاده از روغن گیاه می تواند در مدت زمان بیست روز تا یکماه نتیجه خیلی خوبی برجای بگذارد.
برای تهیه روغن 15 گیاه باکیفیت و اصل می توانید از روغن 15 گیاه عرضه شده در فروشگاه نیک خرید استفاده نمایید.
این فروشگاه سابقه 10 ساله در عرضه این نوع محصولات داشته و مورد تایید مراکز مختلف بهداشتی می باشد.
کلیک کنید