گفته های پزشک جنجالی در مورد فوت کیارستمی
چند روزی است که تصاویر جنجالی از یک پزشک در فضای مجازی منتشر می شود این پزشک که حسن عباسی دهکردی نام دارد عنوان کرده که تمام عکس هایی که ارسال کرده فتوشاپ نبوده و حقیقی بوده اند فوقت عباس کیارستمی انوه بزرگی به جامعه و میهن عزیزمان وارد کرد در این بین بسیاری از افراد، تیم پزشکی معالج عباس کیارستمی را مقصر می دانند.


گفته های پزشک جنجالی در مورد فوت کیارستمی

پزشکی که با ارسال چند عکس در روزهای گذشته جنجالی را در شبکه های مجازی به پا کرده بود درنهایت لب به سخن گشود و عنوان کرد که این تصاویر واقعی بوده و با فتوشاپ درست نشده بودند.

حسن عباسی دهبکری پزشک بیمارستان جم عکس جنجالی خود با پلاکارد را تایید کرد و گفت جواب ناسزا، ناسزا است.
به گزارش خبرنگاران جوان و به نقل از مجله دقدقه؛ در پی فوت عباس کیارستمی، بسیاری از هنرمندان تیم پزشکی را مقصر فوت این کارگردان دانستند. پس از انتشار عکس های تجمع هنرمندان، ناگهان تصویری از پزشکان بیمارستان جم منتشر شد که با روپوش این بیمارستان در جلوی سر ساختمان ایستاده و پلاکاردی در دست دارد.

 موضوع مهم، نوشته عجیب این پلاکارد بود که روی آن نوشته شده بود: «آقای مهرجویی لطفا مواد صنعتی را با سنتی مخلوط نکنید!». تصویری که طوفانی عجیب در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد و افکار عمومی حیرت زده به آن نگاه می کردند.


ساعاتی پس از انتشار این عکس، عکس های دیگری از همین پزشک با نوشته های دیگری در شبکه های اجتماعی منتشر شد. همین موضوع سبب شد عده ای از کاربران شبکه های اجتماعی خیال کنند که عکس این پزشک فتوشاپ بوده و جعلی است.

حسن عباسی دهبکری در مورد عکس خود گفت: "از زمانی که آقای کیارستمی درگذشت، من حال و روز درستی نداشتم و بسیار ناراحت بودم. صحبت های آقای مهرجویی نیز حال من را خراب تر کردمن ناسزایی شنیده بودم و پاسخ آن را نیز با ناسزا دادم! بنده بنرهای مختلفی را بلند کردم که همه آن ها را یادم نیست ولی آن بنری که از همه بدتر است و در مورد آن مواد صنعتی و سنتی نوشته ام، کاملا واقعی است". البته او هدف و منظور دقیق خود را از ارسال این تصاویر مشخص نکرده است.

منبع: هفت صبح