ماهواره داعش

با شروع به پخش برنامه های داعش بر روی ماهواره نایل ست،این گروه شروع به پخش اخبار و برنامه های گمراه کننده خود نمود. خوشبختانه امواج این ماهواره در کشورما قابل دریافت نیست اما گروههای ائتلاف تصمیم دارند به هرقیمتی که شده جلوی پخش این برنامه را بگیرند.

درحالی که دنیا در حال جنگ با گروهمک داعش می باشد، این گروه با غنائم و کمک های فراوانی که از برخی کشورهای حامی تروریست دریافت می کند، در حال افزایش تبلیغات خود برای افزایش عضویت از کشورهای مختلف است . این گروه به تازگی با پرداخت مبالغ هنگفتی به مسولین ماهواره نایل ست در مصر، اجازه پخش برنامه های خود را بر روی این ماهواره گرفته است. برخی از کارشناسان عدم جلوگیری مصر از پخش برنامه های گروه داعش را دلایل متفاوتی اعلام می کنند.

کانال ماهواره ای داعش

به نقل از شبکه المسیره، شرکت نایل ست مصر اعلام کرد نمی‌تواند اولین شبکه ماهواره‌ای داعش را که به تازگی پخش آن آغاز شده، متوقف کند.

پخش شبکه داعش در نایل ست در حالی است که این شرکت مصری، بسیاری از شبکه‌های ماهواره‌ای متعلق به محور مقاومت از جمله المسیره، المیادین و المنار را تحت فشارهای آل سعود به سبب مخالفت آنها با رویکرد این رژیم قطع کرده است.

یک منبع در نایل ست در توجیه پخش شبکه ماهواره‌ای متعلق به گروه تروریستی  داعش از طریق این شبکه مدعی شد،فرکانس‌هایی که داعشی‌ها پخش می‌کنند در قالب فرکانس‌های ماهواره نایل ست است و به همین سبب نمی‌توان آن را مهار و حذف کرد.

وی افزود شرکت نایل ست نمی‌تواند جز از طریق ایجاد پارازیت، با این اقدام داعش مقابله کند یا این‌که از مدیریت ماهواره‌ بخواهد مانع پخش شبکه داعش شود.

شبکه ماهوار‌ه‌ای داعش گزارش‌ها و خبرهای گمراه کننده و همچنین ویدئوهای مخصوص این گروه و دیگر گروه‌های وابسته به خود را پخش می‌کند.


جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی