بسیاری از مردان بخاطر مسائل ژنتیکی و یا تغذیه و قرار گرفتن در شرایط محیطی خاص، از آلت تناسلی کوچکی برخوردار هستند کوچک بودن آلت تناسلی در مردان می تواند تاثیر بسیار شدیدی در اعتماد به نفس مردان در ایجاد روابط جنسی ایفا کند

بزرگ کردن الت تناسلی مردان

خوشبختانه روش بسیار علمی و مطمئنی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود دارد که استفاده از روغن خراطین اصل و با کیفیت یکی از بهترین این روش ها می باشد.

در ادامه روش های مختلف بزرگ و کلفت کردن آلت تناسلی مردان را بررسی خواهیم کرد.

استفاده از روغن خراطین زالو، به عنوان یکی از معتیرترین و طبیعی ترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه خون رسانی و تغذیه بیشتر بافت آلت تناسلی بنا شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در عموم کشورهای جهان استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود روغن خراطین زالو با خاصیت احتقان اوری، می تواند حجم خون ارسالی به بافت های آلت تناسلی را فزایش داده و با اینکار باعث تغذیه بسیار بیشتر و بهتر بافت ها شده و باعث کلفت و بزرگتر شدن آلت تناسلی مردان شود.

 کلفت و بزرگ تر کردن آلت تناسلی مردان
مشاهده شده است که استفاده از روغن خراطین زالو  به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . معمولاً بین٢ سانتیمتر به محیط آلت تناسلی اضافه / ١ تا ۵ / ۳تا ۱۰ سانتیمتر به طول و حدود ۵ میشود.درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار این روش به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش میشود .

استفاده از روغن خراطین زالوی با کیفیت و مرغوب، بسیار مهم و تعیین کننده خواهد بود توصیه می شود برای کلفت و بزرگ تر کردن آلت تناسلی مردان، از مرغوبترین  روغن خراطین زالو استفاده شود. روغن های مختلفی با نام روغن خراطین در بازار موجود می باشد اما تنها برخی از انها دارای کیفیت لازم می باشند.
 بسیاری از این روغن ها از روغن خراطین کرم خاکی تهیه می شوند که از تاثیرگذاری بسیار اندکی برخوردار می باشند به گفته محققین، بهترین روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان استفاده از روغن خراطین زالو می باشد.

یکی از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت و مجاز تولید و عرضه روغن خراطین زالو با بالاترین کیفیت، فروشگاه اینترنتی " نیک خرید " می باشد این فروشگاه تنها مرکز رسمی عرضه روغن خراطین زالو تولیدی شرکت لابراتوارهای روجا به عنوان بزرگترین مرکز تهیه و تولید روغن های حیوانی و گیاهی با مصارف زیبایی و درمانی کشور می باشد که با سابقه بیشتر از یک دهه فعالیت، محل مناسبی برای تهیه روغن خراطین زالو می باشد.

آدرس فروشگاه اینترنتی نیک خرید

کلیک کنید

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد . همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لیاسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر این روش دارد .

 
روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد :

استفاده از دارو : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای  این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند.

استفاده از دستگاه مکنده : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد.

استفاده از وزنه : این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا میشود.


عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است.

 
نکته هایی در این زمینه :

* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثناعاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند .

* استفاده از روغن خراطین زالو باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد .

* اثر استفاده از روغن خراطین زالو ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود .

* ماساژ روزانه باید ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد .

* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .

* باید دقت کنیم هدف از استفاده از روغن خراطین زالو بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید .

* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید .


خلاصه برنامه روزانه :

١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)

٢- ماساژ قبل از استفاده از روغن خراطین زالو ( 1 تا 5 دقیقه)

٣- ماساژ پس از مالیدن روغن خراطین زالو ( 5 تا 15دقیقه)

مراحل استفاده از روغن خراطین زالو


١- استفاده از حوله گرم

یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید .این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی میشود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود .


٢- ماساژ قبل از مالیدن روغن خراطین زالو

این تمرین باعث خون رسانی به آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد .

 

کرم و روغن خراطین اصل

 

با تهیه روغن خراطین اصل از فروشگاه اینترنتی نیک خرید، با اطمینان و خاطری آسوده از خرید کالای باکیفیت و اصلی، می‌توانید با مصرف آن صورتی زیبا و جذاب تر داشته باشید زیبایی حق شماست.

 

 

 

 

آموزش خرید

برای خرید کرم و روغن خراطین اصل از فروشگاه اینترنتی نیک خرید، بر روی لینک زیر کلیک فرمایید تا به صفحه محصول مورد نظر هدایت شوید سپس در بالای صفحه بر روی دکمه افزودن به سبدخرید کلیک کرده و محصول را در سبدخرید خود قرار دهید.

پس از آن در بالای سایت بر روی دکمه سبدخرید کلیک کنید و مراحل خرید را تا انتها طی نمایید.

برای ورود به صفحه محصول اینجا کلیک فرمایید

در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می‌توانید با بخش پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام 09364291640

 

 

 

تنها مرکز فروش و نمایندگی مجاز فروش محصولات لابراتوار بزرگ روجا ، فروشگاه اینترنتی نیک خرید می باشد و این شرکت تحت هیچ شرایطی نمایندگی، کانال، گروه  و یا زیر گروه دیگری ندارد
تکنیک اول :

الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید Flaccid الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید.

ج : بعد از ۵دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانید .

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر )بالا ، پایین ، چپ و راست (انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید .

ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید .


تکنیک دوم :

این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید :


الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید .

ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید .


تکنیک سوم :

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید

الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)

ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.

ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید.

د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود)

ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید .

٣- تمرینات رشد و گردش خون

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار) . باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند .


 

۵- تمرینات جلکینگ

این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی میباشد .

 

تکنیک اول :

پس از استفده از روغن خراطین زالو  و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است . اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید .

 

تکنیک دوم :

پس از استفاده از روغن خراطین زالو ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ۱۰۰ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید .

 

تکنیک سوم :

این تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند . پس از استفاده از روغن خراطین زالو و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید .سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید .

 

۶- ماساژ و گرم کردن

پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.

 

 

کرم و روغن خراطین اصل

 

با تهیه روغن خراطین اصل از فروشگاه اینترنتی نیک خرید، با اطمینان و خاطری آسوده از خرید کالای باکیفیت و اصلی، می‌توانید با مصرف آن صورتی زیبا و جذاب تر داشته باشید زیبایی حق شماست.

 

 

 

 

آموزش خرید

برای خرید کرم و روغن خراطین اصل از فروشگاه اینترنتی نیک خرید، بر روی لینک زیر کلیک فرمایید تا به صفحه محصول مورد نظر هدایت شوید سپس در بالای صفحه بر روی دکمه افزودن به سبدخرید کلیک کرده و محصول را در سبدخرید خود قرار دهید.

پس از آن در بالای سایت بر روی دکمه سبدخرید کلیک کنید و مراحل خرید را تا انتها طی نمایید.

برای ورود به صفحه محصول اینجا کلیک فرمایید

در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می‌توانید با بخش پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام 09364291640

 

 

 

تنها مرکز فروش و نمایندگی مجاز فروش محصولات لابراتوار بزرگ روجا ، فروشگاه اینترنتی نیک خرید می باشد و این شرکت تحت هیچ شرایطی نمایندگی، کانال، گروه  و یا زیر گروه دیگری ندارد

 

کلیدواژه ها: آلت تناسلی مردان, آموزش مسایل جنسی, آموزش مسایل زناشویی, افزایش سایز, افزایش سایز آلت تناسلی, افزایش طول الت تناسلی بدون دارو, بزرگ کردن طول آلت تناسلی, آلت تناسلی مردان, آموزش مسایل جنسی, آموزش مسایل زناشویی, افزایش سایز, افزایش سایز آلت تناسلی, افزایش طول الت تناسلی بدون دارو, بزرگ کردن طول آلت تناسلی, آلت تناسلی مردان, آموزش مسایل جنسی, آموزش مسایل زناشویی, افزایش سایز, افزایش سایز آلت تناسلی, افزایش طول الت تناسلی بدون دارو, بزرگ کردن طول آلت تناسلی, آلت تناسلی مردان, آموزش مسایل جنسی, آموزش مسایل زناشویی, افزایش سایز, افزایش سایز آلت تناسلی, افزایش طول الت تناسلی بدون دارو, بزرگ کردن طول آلت تناسلی