امیر تتلو

امیر تتلو بازهم حاشیه ساز شد امیر تتلو اینبار بخاطر انچه که دادگاه ان را تشویق جوانان ایرانی به سمت شرارت نامیده است به دادگاه احضار شده است  هیچکس از وضعیت واقعی امیرتتلو در ایران اطلاع درستی ندارد برخی اوقات شایعاتی مبنی بر تحت تعقیب بودن وی به گوش می رسد و روز دیگر امیر تتلو رو بر روی ناو جنگی  نیروی دریایی کشورمان و درحال خواندن ترانه می بینیم و در اخرین تصویری که از این خواننده منتشر شده بود امیر تتلو را در شب میلاد حضرت رضا ع و در حرم رضوی مشاهده کردیم .

امیرتتلو بازهم به دادگاه احضار شد

امیرتتلو در دادسرا!
سوق دادن جوانان پارسی زبان به سوی شرارت توسط هنرمندان
اینبار توسط خواننده رپ معروف امیرتتلو
امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو با احضاریه شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه باید خود را به این نهاد معرفی کند.

امیر تتلو یکی از خواننده های پرحاشیه ایران است. چه آن زمانی که با اعتماد به نفس کامل درخواست پوشیدن لباس تیم پرسپولیس تهران را دارد و چه وقتی که روی ناو جنگی ارتش ایران ترانه ای درباره انرژی هسته ای می خواند.

حالا و به تازگی برگه احضاریه او توسط شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تهران در فضای مجازی دست به دست می شود.


احضاریه دادسرا برای امیر تتلو
امیر تتلو
احضاریه دادسرا برای امیر تتلو

 

در این برگه که تاریخ تنظیم آن 18 مردادماه است دلیل احضار به این صورت آمده است: در خصوص گزارش علیه شما دائر بر تشویق نمودن جوانان به فساد و فحشا در مهلت مقرر فوق در ساعت اداری جهت دفاع از اتهام انتسابی در این شعبه حاضر شوید.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : jamejamonline.ir