بریدن زبان

حتما شنیده ایدف هندوستان کشور هفتادو ملت و هفتادو فرهنگ

در کشور هندوستان آیین ها و مراسم مختلفی به نام خداوند انجام می شود برخی از آنها به واقع بسیار وحشتناک و ابلحانه هستند از پرستیدن اشیاء مختلف تا بریدن اعضا و جوارح بدن در راه کسب رضایت خداوند

این مسائل تنها می تواند نشان از فقر سواد و میزان درک انسان از بخشندگی خداوند باشد چراکه خداوند مهربان چکونه می تواند با بریده شدن زبان یک نفر خوشنود شود؟

بریدن زبان برای رضای خدا

خرافات در هند از موضوعاتی است که دامنه بسیار گسترده ای دارد و تاکنون منشاء عقب ماندگی ها و خسارات فراوان معنوی و مادی به مردم این کشور شده است.به گزارش تالاب یک پسر 17 ساله هندی زبان خود را در یک معبد با تیغ موکت بری برید و آن را تقدیم به خدای هندو کرد.

 خداوندی که از آزار و اذیت شدن بندگانش خشنود شودف مثلا خدای زیاد خوبی نمی تواند باشد بندگان چه نیازی به خداوندی که با بریده شدن اعضای بدن آنها، وی خشنود شود انسان بخاطر ضعف های جسمانی و روحانی خود در طی هزهره های مختلف طول زندگی خود، نیاز به خداوند را احساس کرده است اصولا نیاز به خداوند برای کمک گرفتن می باشد نه تقدیم کردن چیزی

خداوندی که از آزار کشیدن بنده اش ارضا شودف بی شک خداوند مهربانی نیست.

مردم شهر دوگدا در ایالت جارخند هند که صبح برای عبادت به معبد ماهدوگراها رفته بودند با لکه های فراوان خون تازه در معبد مواجه شدند و متوجه شدند که جوانی بی حال و غرقه در خون در کنار پاتیلی نشسته و در کنار خود یادداشتی قرار داده است:

اقدام عجیب این پسر زبانش را به خاطر خدا برید

“لطفا مرا خارج نکنید من زبانم را برای رضایت خدای هندو بریده ام”.مردم با هماهنگی مسئولان معبد این جوان را به بیمارستان منتقل کردند و دکترها تلاش کردند زبان او را پیوند بزنند اما این اقدام موفقیت آمیز نبود.

 

مادر این پسر گفت: فرزندم از کودکی بسیار معتقد به آیین هندو بوده است ولی هرگز تصور نمی کردم چنین اقدامی برای رضایت خدای هندو انجام دهد. او را سرزنش نمی کنم اما نمی دانم سرنوشتش چه خواهد شد او دیگر نمی تواند صحبت کند.

 

خرافات در هند از موضوعاتی است که دامنه بسیار گسترده ای دارد و تاکنون منشاء عقب ماندگی ها و خسارات فراوان معنوی و مادی به مردم این کشور شده است.

 

 

منبع:talab.ir

 

جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی