شهری در فرانسه وجود دارد که ساکنین ان برای تبلیغ و درامد زایی بیشتر، تصمیم گرفته اند تا بصورت عریان و برهنه زندگی کنند این افراد بدون لباس و لخت مادرزاد در مجامع عمومی حاظر می شوند و از پوشیدن لباس خود داری می کنند لازم به ذکر است که نیروی پلیس، و تمام مقامات این شهر نیز لخت و عریان در سرکارهای خود حاضر می شوند و کوچکترین شرمی از این مسئله ندارند.
فرانسه به عنوان مهد فرهنگ اروپا شناخته می‌شود؛ اما بهره‌برداری از صنعت گردشگری عریان از این کشور چهره‌ای فاقد فرهنگ و تمدن ساخته است.

ساکنین یک شهر لخت و برهنه

به نقل از مجله دقدقه به گزارش از خبرگزاری نیوزلند؛ شهر ساحلی "کَپ دَگد" فرانسه در مجاورت آبهای مدیترانه قرار دارد و با بهره‌مندی از صنعت گردشگری عریان، در تلاش برای افزایش درآمدهای محلی است. این شهر ساحلی فرانسه به "شهر عریان" معروف است و در گرمترین فصول سال 40 هزار گردشگر وارد آن می‌شوند.

به دلیل مستهجن بودن تصاویر، مجله دقدقه از انتشار کامل آن معذور است

لازم به ذکر است که تمام مردم این شهر لخت مادرزاد بوده و از دیدن اورتین یکدیگر شرم نمی کنند انان بر این باورند که خداوند انسانها را لخت آفریده پس نباید از لخت بودن خود شرم کنیمپس از رونق گرفتن کسب و کار برهنگی در "کَپ دَگد" نام آن به "دهکده طبیعت‌گرایان" تغییر نام داد. این نخستین شهر جهان است که در تمام اماکن دولتی آن نیز کارمندان کاملا برهنه بر سر کار خود حاضر می‌شوند. بانک‌ها، اداره پست، آرایشگاه و سوپرمارکت‌ها با کارکنانی کاملا برهنه اداره می‌شوند.

گردشگران برای ورود به این شهر کوچک باید 8 یورو "مالیات برهنگی" پرداخت کنند. گردشگران در ورودی این شهر لباس‌های خود را تحویل می‌دهند و در مدت اقامت روزانه خود اجازه استفاده از هیچ پوششی را ندارند. قوانین محلی به گردشگران اجازه می‌دهند در طول شب که دمای هوا کاهش می‌یابد لباسی برای گرم کردن خود به تن کنند.استقبال از شهر عریان در میان اروپایی‌ها بسیار وسیع بوده است و در فصول گرم سال گردشگرانی از هلند تا آلمان نیز از آن دیدن می‌کنند. باوجود اینکه شهر کاملا عریان است؛ قوانینی وجود دارد که ارتکاب کنندگان به اعمال خلاف عفت عمومی را به پرداخت 15 هزار یورو جریمه و حتی زندان محکوم می‌کند.


وجود چنین شهر ساحلی در فرانسه انتقادات زیادی را علیه دولت این کشور به راه انداخته است؛ اما درآمدهای حاصل از آن به اندازه‌ای وسوسه‌برانگیز است که هیچ مقام مسئولی به ممنوعیت برهنگی در آن، فکر هم نمی‌کند.