این روزها خبرهای جنجالی زیادی شنیده می شود اما برخی از اخبار مانند بمب در رسانه های خبری و بخصوص در شبکه های مجازی منفجر شده و موج عظیمی را ایجاد می کنند.

یکی از اخبار، برملا شدن رابطه مخفیانه رایان گیز، ستاره تیم شیاطین سرخ و یا منچستر می باشد.

شنیدن ماجرایی جنجالی از ستاره شیاطین سرخ که کمتر به آن پرداخته می‌شود برای شما هم باورنکردنی است.

رابطه رایان گیگز با همسر برادرش:

ظاهرا آقای رایان گیگز نیمه محترم، نمی خواهد از جنجال سازی دست برداشته و این همه رسوایی به پا نکند بعد از رسوایی‌ای که در زندگی رایان گیگز(Ryan Giggs) رخ داد و روزنامه ها خبر از رابطه او با 'ایموژن تامس' بازیگر یکی از برنامه های واقع نمای تلویزیون انگلیس دادند، نشریات جنجالی جزیره اخبار هولناک جنجال برانگیزتری در مورد ستاره با تجربه شیاطین سرخ منتشر کرده اند. یک نشریه انگلیسی در ادعایی جنجال برانگیز اعلام کرده گیگز با همسر برادرش در ۸ سال اخیر رابطه داشته است.

روابط گیگز و 'ناتاشا' از سال ۲۰۰۳ و زمانی که گیگز مجرد بود و ناتاشا هنوز با برادر رایان؛ 'رودری' آشنا نشده بود، آغاز شد اما بعد از اینکه هر دو آنها ازدواج کردند ادامه پیدا کرد. ناتاشا در سال ۲۰۰۴ با رودری نامزد شد و یک سال بعد ازدواج کردند اما رابطه او و گیگز در همه این سال ها ادامه پیدا کرد. جالب است که گیگز یکی از نمادهای خانواده‌داری در فوتبال انگلیس بود و با انتشار این اخبار، وجهه او از هم پاشید. همچنین گفته می شود ویدئوی کوتاهی از رابطه این در شبکه های مجازی منتشر شده است که صحت وجود این رابطه را اثبات می کند بروز چنین رفتاری از سوی ستارگان و افراد مشهور در کشوری، بسیار جنجال ساز بوده و طبعات سختی را ایجاد می کند افراد مشهور در زندگی خود بیشتر از افراد معمولی باید مراقب رفتار خود باشند تا چنین خبرهای تاسف باری از آنها منتشر نشود.