بازیگر جوان کشورمان که این روز ها با سریال هشت و نیم دقیقه به تلوزیون برگشت صبح امروز در برنامه زنده رود اصفهان حضور پیدا کرد.شبنم قلی خانی عزیز در این برنامه تلوزیونی با صراحت در مورد مسائل مختلف و همچنین مسئله طلاق بازیگران صحبت کرد و همچنین اعلام کرد که دوست ندارد دخترش بازیگر شود.


 صحبت های شبنم قلی خانی در مورد وضعیت بازیگران سینما

شبنم قلی خانی با حضور در یک برنامه زنده در شهر اصفهان، نسبت به وضعیت زندگی و طلاق بازیگران سینما و تلویزیون انتقاد کرد شبنم قلی خانی با صراحت در مورد دست های پشت پرده سینما سخن گفت و از وضعیت ازدواج و طلاق بازیگران بشدت انتقاد کرد بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون نیز در واکنش به صحبت های جنجالی شبنم قلی خانی جبه گرفتند. شبنم قلی خانی در مورد طلاق بازیگران افزود، عموما بازیگران سینما و تلویزیون وقتی مخاطب پرسشی درباره چرایی بروز طلاق در جامعه بازیگران قرار می گیرند اغلب می کوشند این طلاقها را کاملا موازی با طلاق در دیگر اقشار جامعه بدانند.

شاید برای همین باشد که اغلب گفتگوها با بازیگران وقتی به پرسش درباره کیفیت زندگی خانوادگی می رسد به دام تکرار می افتد.

شبنم قلی خانی بازیگری که اخیرا سریال «هشت و نیم دقیقه» را روی آنتن داشت اما وقتی به برنامه «زنده رود» آمد و مخاطب این پرسش قرار گرفت که آیا مسأله عدم دوام زندگی زناشویی در میان اهالی سینما را قبول دارد یا نه به صراحت پاسخ مثبت داد.

قلی خانی گفت: اینکه سینمایی ها نمی توانند با هم زندگی کنند درست است چون درگیری های کاری باعث می شود فرصت رسیدگی به امور زندگی نباشد.
وی ادامه داد: اما اینکه یکی از طرفین سینمایی باشد دوام زندگی را بیشتر می کند چون تعامل برای استفاده از ساعتهای مشترک بیشتر است.

قلی خانی که در کارنامه سینمایی و تلویزیونی اش به جز «مریم مقدس» نقشی که واقعا ماندگار باشد نداشته است در ادامه برنامه گفت: نه دختر به بازیگر می دهم و نه دوست دارم دخترم بازیگر شود! بهتر می دانم دخترم به سمت موسیقی برود!
http://seemorgh.com/culture/culture-news/328555-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%A8%D9%86%D9%85-%D9%82%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%DB%8C/