قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد

آقای کریس بک (Chris Beck)، از اعضای یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، دوران بازنشستگی خود را به دلیل تغییر جنسیت در قالب خانم کریستین بک (Kristin Beck) سپری خواهد کرد. وی عضو همان یگانی بود که چند سال پیش موفق شدند اسامه بن لادن را بکشند.این  عضو نیروهای ویژه سیل، می گوید پس از کشتن بن لادن، احساسات خاصی در من پدیدار شد.

قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد

قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد

به گزارش نیویورک پست، باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در تاریخ یک مه سال ۲۰۱۱ میلادی اعلام کرد که «گروه شش» از یگان فوق ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا طی عملیاتی اسامه بن لادن، رهبر گروه القاعده و عامل حملات یازده سپتامبر را در ویلایی در ابیت آباد پاکستان کشته‌اند. اعضاء نیروهای ویژه سیل ایلات متحده آمریکا، از جمله خشن ترین و خطرناک ترین نیروهای نظامی جهان می باشند نظامیان این گروه در سخت ترین شرایط ممکن، اموزش های نظامی مشکلی را می بینند. وجود چنین روحیات زنانه ای در این سربازان، بسیار دور از ذهن و غیرقابل باور می نماید اما این اتفاقی است که افتاده و مایه سرشکستگی سایر نیروهای این گروه شده است.

 

بنا به گفته مقامات رسمی ایلات متحده، این عملیات توسط ۲۰-۲۵ تکاور یگان فوق ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا تحت فرماندگی ستاد مشترک عملیات ویژه و با همکاری سیا انجام پذیرفت که آقای کریس بک نیز یکی از اعضای گروه شش بود.

 

وی چندی پیش و پس از پایان دوره خدمتش در ارتش آمریکا، کتابی را تحت عنوان “شاهزاده جنگجو” تالیف و روانه بازار کرد. آقا یا بهتر بگوییم خانم بک، در این کتاب ماجرای حضورش در عملیات قتل بن لادن و سپس کشتن وی به دست خودش را شرح داده است. او همچنین گفته که دوران پس از خدمت در ارتش بهترین زمان برای تغییر جنسیت بوده است.

قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد

او گفته است که «پس از کشتن بن لادن،‌ ابتدا افسرده شدم و سپس روحیه زنانگی در من بیش از پیش شد و در نهایت تصمیم خودم را گرفتم و تغییر جنسیت دادم.»

قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد

قاتل أسامه بن لادن می‌‎نویسد: «از کودکی احساس مردانگی نمی کردم، بلکه همواره روحم لطیف و زنانه بود. اما پس از کشتن اسامه بن لادن،‌ ابتدا افسرده شدم و سپس روحیه زنانگی در من بیش از پیش شد. در نهایت تصمیمم را گرفتم و تغییر جنسیت دادم. من در طول ۲۰ سال فعالیتم در ارتش،‌ برای مأموریت به سه کشور بوسنی هرزگووین، افغانستان و عراق رفتم و در هر سه جنگ حضور داشتم.» اما حالا که بازنشست شده ام و وظیفه خود را به پایان رسانده ام، احساس می کنم که می توانم خود واقعیم باشم گرچه گرفتن تصمیم تغییر جنسیت کار آسانی نبود.

او اضافه می کند که در این ماهها، پیامهای بسیار تحقیر آمیز و زننده ای از سوی هم خدمتیانم دریافت می کنم.


قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد


قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد


قاتل بن لادن خود را به زن بدل کرد