یک خانواده در اندیمشک قتل عام شدند


صبح امروز خبری منتشر شد که طی اعلام می کرد که یک خانواده سه نفری ساکن اندیمشک شامل، شوهر همسر و دختر بچه خردسالشان به طرز فجیعی به قتل رسیده اند دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک عنوان کرده است که سه روز از زمان قتل این خانواده گذشته است.

قتل خانواده سه نفره در اندیمشک

علت کشته شدن این خانواده سه نفره تاکنون مشخص نشده است و پی گیریها از سوی پلیس برای کشف تمام زوایای این واقعه هولناک آغاز شده است. در همین رابطه دادستان دادگاههای عمومی و انقلاب اندیمیشک،صادق جعفری‌چگنی اظهار داشت: شب گذشته اجساد یک خانواده سه نفره که با شلیک گلوله به قتل رسیده‌اند در منزل مسکونی آنان واقع در روستای دوکوهه از توابع بخش مرکزی اندیمشک کشف شد.


وی افزود: این افراد شامل شوهر، همسر و دختر بچه خردسال آنان است که بر اساس شواهد اولیه بیش از سه روز از زمان وقوع قتل آنان گذشته است.

دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک اضافه کرد: در کنار اجساد این قربانیان یک قبضه اسلحه کلت کمری به‌دست آمده است.

جعفری‌چگنی گفت: علت و انگیزه این قتل هولناک تاکنون به صورت قطعی مشخص نیست و تحقیقات مقدماتی زیر نظر بازپرس ویژه قتل و ماموران جنایی پلیس آگاهی اندیمشک در حال انجام است.

وی تاکید کرد: تا اعلام نظر کارشناسان و پزشکی قانونی امکان اعلام نظر قطعی این اقدام وجود نداشته و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.در مورد قتل خانواده ساکن اندیمشک، شایعاتی در شبکه های مجازی منتشر شده است که تمام کذب بوده و ارتباطی با این خانواده ندارد.دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت: از شهروندان در خواست می‌کنیم که به شایعات بی‌پایه و اساس به ویژه در فضاهای مجازی و اجتماعی توجه نکرده و برای پیگیری چنین حوادثی فقط از مبادی رسمی اخبار را دنبال کنند.