تجاوز به دختر
از معلم ها تنها انتظار می رود که در خدمت گسترش علم و معرفت با آموزش به دانش اموزان جامعه باشند اما برخی اوقات خبرهایی از رفتار وحشیانه از برخی معلمان، مو برتن هر جبنده ای سیخ می کند معلمی که با خوراندن داروی بیهوشی، دختر سازده ساله را ابتدا بیهوش و سپس به طرز وحشیانه ای به ی تجاوز می کند.

 

تجاوز معلم به دختر

دختر 11 ساله که بسیار مشتاق بود اسب های سوارکاری را از نزدیک ببیند تصور نمیکرد مربی سوارکاری او را مورد تجاوز جنسی قرار دهد ! به گزارش خبرگزاری ها عذاب و درد و ترس شدیدی که دخترک 11 ساله در آن روز حس کرده بود سالها با او باقیمانده بود و پس از 7 سال از زمان تجاوز جنسی معلمش به او ،هنگامی که دخترک دوباره با معلم متجاوزش روبرو شد از شدت ترس به گریه افتاد.تعلیم دهنده اسب و اسب سواری دخترک نوجوانی را فریب داده و به او تعرض کرد.گراهام روزیر 53 ساله دختر بی‌گناه را فریب داد و در حالی که به او دارو خورانده بود، به او تجاوز جنسی کرد.البته این اتفاق 7 سال پیش افتاده بود اما گراهام دخترک را تهدید کرده بود که حق ندارد در مورد این موضوع با کسی حرفی بزند. تصورش را بکنید که این دختر بیچاره تمام این مدت را با چه عقده فروخورده ای سپری کرده است نه توانسته است که در این مورد با کسی سخن بگوید و نه مورد درمان و مداوای روحی روانی قرار گرفته است.

 

ماجرا ازین قرار بود که در ان سالها  بازدید از اسطبل‌ها برای دختران مدرسه‌ای امری طبیعی بود. در یکی از روزهای مسابقه قربانی برای دیدن مسابقه به پیست رفته بود و در راه برگشت از گراهام که چهره موجهی بود درخواست می‌کند تا او را با خود تا اسطبل که در جای دیگری بود برساند.

 

اما بعد از این که ماشین راه می‌افتد او می‌گوید در ابتدا باید سگش را بیرون ببرد. دختر بچه 11 ساله هم که چاره‌ای نداشت و ذهنش درگیر اسب‌ها بود قبول می‌کند. پس از آنکه آن‌ها به خانه گراهام رسیدند او به دخترک شربتی داده تا او را مسموم کند و بعد از رسیدن به نیت شوم خود، دخترک را که از ترس می‌لرزید داخل ماشینش گذاشت و به اسطبل برد.اما قبل پیاده کردن دختر، او را تهدید کرد که در این مورد با کسی صحبت نکند.

 

قربانی هم که دید گراهام شهر را ترک کرده‌است دیگر به کسی چیزی نگفت تا اینکه پس از گذشت هفت سال با دوستش به پیست اسب سواری رفت. در یکی از این مسابقات هنگامی که او در جایگاه نشسته بود ناگهان گراهام را دید که وارد پیست شد. او که یاد خاطره بد خود افتاده بود گرایان و لرزان آنجا را ترک کرد. پس از پافشاری دوستش برای دانستن ماجرا آن‌ها به اداره پلیس رفته و از او شکایت کردند.در حاضر گراهام به 6 سال زندان محکوم شده‌است.


چنین مردانی چگونه می توانند با نابود کردن تمام زندگی یک فرد، از ان چند دقیقه ای که در حال تجاوز به تمام روحیات پاک یک دختر هستند لذت ببرند؟ آیا این افراد دارای چیزی به اسم وجدان، انسانیت، هستند؟

آی این افراد پس از انجام چنین کار وحشیانه ای، حتی ذره ای عذاب وجدان می گیرند؟


جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی