در لحظه ای که مرد بخاطر وجود فشارهای بسیار مالی و روحی، از خود بیخود شده بود، با ریختن بنزین بر روی خود، خود را به اتش کشید این مرد سی ساله گارگر معادن زغالسنگ البرز است که نسبت به بیکار شدن خود به دلیل خصوصی سازی این معدن اعتراض داشت. به گزارش خبرگزاری ها، تعدادی از مدیران و گارگران معادن زغالسنگ، در مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کرده اند تا اعتراض خود را نسبت به خصوصی سازی این معادن اعلام کنند.

خودسوزی مرد سی ساله

مرد سی ساله با ریختن بنزین بر روی خود، در مقابل نهاد ریاست جمهوری خود را به آتش کشید .با هوشیاری ماموران نهاد ریاست جمهوری جلوی خودسوزی کارگر جوان سی ساله در مقابل دفتر نهاد ریاست جمهوری گرفته شد . به گزارش پارس ناز این کارگردان که برای مطالبات حقوق و معیشت خود دست به تجمع زده بودند از دولت تقاضای کمک به شرکت معدن البرز شرقی را داشتند.ماجرا ازین قرار بود که یک جوان ساعاتی پیش مقابل نهاد ریاست جمهوری قصد خودسوزی داشت که موفق نشد.صبح امروز جوانی 30 ساله‌ای که لباس خود را به بنزین آغشته کرده بود، با حضور در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری تصمیم به خودسوزی داشت که در انجام این کار ناکام ماند.گفتنی است، ظهر امروز تعداد حدود 50 نفر از کارکنان و کارگران معادن شرکت البرز شرقی در مقابل نهاد ریاست جمهوری به دلیل عدم پرداخت مطالبات دولت به این شرکت تجمع کردند.

خودسوزی مرد سی ساله

نهاد های خصوصی، توان رقابت با شرکت های بزرگ دولتی را نداشته و حتی از پس هزینه ها و حقوق گارگران خود نیز بر نمی آیند.معاون مالی اداری معدن البرز شرقی با اشاره به مشکلاتی که طی دو سال گذشته برای این شرکت ایجاد شده است، گفت: این شرکت در حال غرق شدن است و راه نجاتی برای آن به جز کمک دولت نیست. ما امروز مقابل درب ریاست جمهوری جمع شده‌ایم تا یک نفر به داد ما برسد، اما تاکنون هیچکس توجهی به درخواست های ما نداشته است.

آتش زدن مرد سی ساله
بر اساس این گزارش ،‌ هوشیاری و عکس العمل مأموران حاضر در محل بسیار در جلوگیری واقعه‌ای دلخراش تاثیرگذار بود.هنوز خبری از علت این اقدام از سوی مسئولان اعلام  نشده است و انگیزه این جوان 30 ساله نیز مشخص نیست.

 متاسفانه روند اشتباه طی شده توسط دولتمردان گذشته، باعث ضعف هرچه بیشتر بنگاههای اقتصادی کوچک و بزرگ خصوصی و تولیدیها شده است .


                      

جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی