پیوستن به شبکه GEM

 ظاهرا پروژه پیوستن بازیگران زن و کشف حجاب شدن آنها ادامه دارد با پیوستن سمندریان به شبکه جم، و انتشار عکس بیجاب از بازیگران، و در ادامه پیوستن صدف طاهریان، چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی که در اولین واکنشش عکس بی حجاب خودرا منتشر کرد،مهدی مظلومی و حالا نوبت به بهارک صالح نیا رسیده بود تا به شبکه GEM بپیوندد و از خود عکس های بی حجاب منتشر کند.

براستی، تحمل حجاب و بازیگری در این مملت تا این حد برای شما دشوار است که درد دوری از وطن و خانواده را به جان می خرید و در آنطرف عکس های بی حجاب منتشر می کنید که بگویید احساس خوبی داشته و خوشحالید؟

پیوستن بهارک صالح نیا به شبکه GEM

هنوز مدتی ازانتشار عکس بیحجاب رابعه اسکویی و خبر پیوستنش به شبکه جم تی وی نمیگذرد که یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی نیز با کشف حجاب و مهاجرت از ایران ، به شبکه جم تی وی پیوست .گویا به گزارش خبرگزاری ها، ماجرای پیوستن بازیگران و کارگردانان سینما و تلویزیون به شبکه ماهواره ای جم ادامه دارد.

 

بعد از خبر پیوستن مظلومی کارگردان مشهور سریالهای طنز به جم تی وی و پیوستن چکامه چمن ماه، صدف طاهریان، مانی کسراییان، رابعه اسکویی، محمدتقی راوندی، و سعید ابراهیمی فر، حالا یک بازیگر زن دیگر هم به جم پیوسته است.این بازیگر زن بهارک صالح نیا نام دارد که اخیرا در پروژه سینمایی تاریخی و پرهزینه “یتیم خانه ایران” یکی از نقشهای زن فیلم را بازی کرده بود.


این تخم لق را سمندریان در دامن سینما انداخت

سمندریان اولین بازیگر زن ایرانی بود که به شبکه جم پیوست در واقع سمندریان، خط شکن و جاده صاف کن خیلی ها شد تا راه برای سایر بازیگران بازشود.

خانم بهارک صالح نیای متولد 64 بوده و سی سال سن دارد . اگر چه این بازیگر  مدت کوتاهی در کلاسهای حمید سمندریان شرکت داشت اما اغلب فعالیتهایش در ایفای نقشهای آثار تلویزیونی بوده است.به گزارش پارس ناز بهارک صالح نیا کار بازیگری را با سریال “بی صدا فریاد کن” ساخته مهدی فخیم زاده با ایفای نقش افسر نیروی انتظامی آغاز کرد و در ادامه بیشتر در تله فیلمهای مختلف ظاهر شد.

از جمله کارگردانانی که صالح نیا در چند تله فیلم با او همکاری داشت سعید ابراهیمی فر بود که خود این روزها مشغول کار برای جم است.تله فیلمهای “پیوند” و “شب سال نو” و اپیزود “شب بارانی” از مجموعه تلویزیونی “یک لحظه دیرتر” از جمله ساخته های ابراهیمی فر بوده اند که بهارک صالح نیا در آنها ایفای نقش داشته است.

او در کنار فعالیت های تصویری ، فعالیتهایی در تئاتر هم داشت و با گروههایی چون “پارکینگ” و “نیل” همکاری کرده بود.

بهارک صالح نیا به جم پیوست

بهارک صالح نیا(چپ) در کنار علیرام نورایی در “یتیم خانه ایران”

 

همکاری با مجیدی و ایفای نقش فرعی یک فیلم پرهزینه

وی در ساخته پرهزینه مجید مجیدی یعنی “محمد رسول ا..(ص)” هم نقشی کوتاه ایفا کرده بود.بهارک صالح نیا در فیلم مجیدی نقش “ثوبیه” کنیز همسر ابولهب را ایفا کرده بود؛ کنیزی که طی اتفاقاتی به دایگی پیامبر می رسد اما ابولهب اجازه نمی دهد وی به پیامبر شیر دهد.

صالح نیا که حالا سر از جم درآورده درباره ایفای نقش در فیلم مجیدی بیان داشته بود: زمانی که جلوی دوربین قرار می گرفتم یک حس بسیار خوب داشتم. در حقیقت انگار من نبودم و ثویبه به من برای بازی در این فیلم تزریق شده بود. حتی زمانی هم که فیلم را می دیدم حس می کردم این زنی که نقش آن را در این فیلم بازی کردم من نیستم و شخصیتی جدای از من بود.

بهارک صالح نیا + عکس

بهارک صالح نیا(چپ) در برابر مینا ساداتی در “محمد رسول ا..(ص)”

بهارک صالح نیا بازیگر تازه کاری که بعد از مهاجرت به ترکیه و همکاری با جم کشف حجاب کرده است در آخرین متن اینستاگرام خود در توجیه مهاجرت آورده است: سلام ….. یک دفاعیه قبل از قضاوت … حدود ده سال سعى کردم کارى رو که عاشقشم یاد بگیرم ،راه درست رو برم تا بتونم سرم رو بالا بگیرم وبگم من چیزیم که براى بهش رسیدن تلاش کردم…

 

وی ادامه داده است: الان سى ساله ام و بنظرم از اینجا به بعد زندگى کمى عجله مى کنه پس براى رسیدن به رویاهام که حق مسلمم هستن کمى باید عجله کنم …. نخواستم در حسرت فرصتهایى بمونم که بهم داده نشدن یا شاید هیچ وقت داده نشن … پس راه دیگه اى رو انتخاب کردم که حداقل از امروزش مطمئم و آدمهایى هستن که به وجودم و هنرى که سعى کردم یاد بگیرم احترام مى گذارن …

صالح نیا درباره کشف حجابش هم گفته است: این یک کشف حجاب نیست … این یک کشف دیر هنگام استعدادیست که تا امروز آنطور که باید دیده نشده …. ممنونم از کسانى که باورم دارن و شمایى که درک مى کنید. من هنوز چهار چوب همیشگى خودم را دارم …

این بازیگر در مطلبی قدیمی تر گفته بود: رفتم … فقط به یه دلیل…دیگه حوصله ى انتظار کشیدن نداشتم… هر چیزى یه وقتى داره.

 بهارک صالح نیا پس از پیوستن به شبکه جم، چند عکس بی حجاب از خود منتشر کرد که پیوستنش را به شبکه GEM تایید می کرد شاید در شبکه جم و در بلاد کفر، به موفقیتی که مورد نظرش باشد برسد البته ما برای وی آرزوی موفقیت می کنیم و می دانیم که موفقیت برای هرکس تعریفی جداگانه دارد.

هرکسی را در گور خویش می نهند و مسئولیت انتشار عکس های بی حجاب از وی، به گردن خود اوست اما ای کاش همه ما دست به دست هم داده و بجای فرار از مشکلات، سعی کنیم انها را رفع کرده و ایرانمان را آبادتر گردانیم.

امیدواریم داستان پیوستن بازیگران و کارگردانان به شبکه منفور جم، در همین نقطه به پایان برسد و دیگر شاهد خروج بازیگران زن و مرد سینما به خارج از مرزهای کشور نباشیم.

اگر فردی بخواهد کار کند و یا بازیگری کند، تمام امکاناتی که آنطرف دنیا موجود است، همینجا هم هست اما برخی به خیال یافتن مدینه فاضله، خود را سرگردان چهارگوشه جهان می کنند البته با کمی صبر خواهیم دید که روزی همین افراد به کشور و زادگاه خویش باز خواهند گشت.

درست است که در کشور شاهد وجود مشکلاتی هستیم، اما وطن و زادگاه، از هرکجای دنیا، بهتر است.

از اینکه شماهم با بنده هم عقیده هستید متشکرم.

-پونه

     

.....................................................................................................................

 


دانلود پکیج آموزشی صفرتا 100 کسب درآمد از تلگرام
راههای افزایش ممبر
تضمینی


کلیک کنید
....................................................................................................

جدیدترین ها

بهترین پوزیشن های برقراری رابطه جنسی

کشف موجود بنجامین باتن

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

درمان خود ارضایی یا جلق زدن

تجاوز وحشیانه شش مرد به دختر جوان + عکس

;کلاه برداری از علی صادقی